Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Под Оклоп Машки И ГОЛЕМ МАШКИ УА Ривал Руно Големо Лого Дуксер, Големини ДО 2XL

Под Оклоп Машки И ГОЛЕМ МАШКИ УА Ривал Руно Големо Лого Дуксер, Големини ДО 2XL

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Освојте нова качулка Од Под Оклоп! Ривалот УА Руно Големо Лого Дуксер за Мажи се одликува со класичен стил на пуловер изработен во мека и удобна ткаенина од памучна мешавина. Дизајнот со средна тежина во комбинација со внатрешна четкана завршница помага да се донесе дополнителна топлина кога одите на целодневни активности или удобно лежење дома. Не заборавајте : предниот џеб помага да се сокријат задолжителните работи! Материјал : 80% Памук/20% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Активен. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Предниот џеб од кенгур ги држи најважните работи. Карактеристики : Прикачена хауба; вратоврска за врвка; детали за предното лого; ребрести манжетни; долниот раб; средна тежина. МАШКИ УА Ривал Руно Големо Лого Дуксер Од Под Оклоп. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.- https : //www./се враќа.

За производот

Купувачите избираат и