Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Саливанс Бел И Бери Вештачка Орбита Декоративен Филер 6 Ж Зелена

Саливанс Бел И Бери Вештачка Орбита Декоративен Филер 6 Ж Зелена

DEN 319.84
 

Достапно.
Од стока

Додадете малку џингл на влезната врата, балустерот на скалите или центарот за одмор со оваа уникатна и шармантна колекција. Лесен стил измешан со плетеница мешани зеленило, бобинки и конуси, е истакнат само со преголемите ѕвона од џингл што го комплетираат изгледот! Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Украсете со леснотија оваа празнична сезона. Топчињата овозможуваат лесно ажурирање на декор во секоја просторија. Димензиите на производот се 12"L x12"W x6" H. Додадете Во сад или вазна за инстант сам проект. Измешајте и совпаѓајте со други топчиња за разновидност.

За производот

Купувачите избираат и