Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
15-f246wm 15.6 Лаптоп

15-f246wm 15.6 Лаптоп

DEN 2864.00
 

Достапно.
Од стока

Чекор во новата age на сигурна технологија со HP 15.6" Лаптоп Интел Celeron N2840 15 f246wm. Оваа тетратка преполна со вредност ги комбинира карактеристиките за да ја заврши секоја работа со стил и професионализам. Ова 15.6" виндоус 10 лаптопот има елегантен, тенок дизајн кој лесно се пакува и транспортира. Се одликува со оперативниот систем Виндоус 10 и има процесор Интел Целерон и ХД графика. Овој црн лаптоп HP доаѓа СО 500 GB внатрешна меморија и има дигитална веб-камера со предна страна што ги прави видео конференциите и упатствата на youtube лесни за креирање. Неговиот луксузен дизајн вклучува такви удобности како читач на медиуми и двд-писател за креирање трудови и презентации. КС 15.6 " Лаптоп Интел Celeron N2840 15 f246wm воведува напредни надградби кои ги задоволуваат потребите на студентите и професионалците. HP 15-f246wm 15.6 "Лаптоп", Интел Celeron N2840, Интел HD Графика, 500 GB HDD, 4 GB RAM МЕМОРИЈА, 15-F246 WM Црна : Оперативен систем : Windows 10 дома. Процесор : Интел Celeron n2840 процесор. Дисплеј : 15,6-инчен дијагонален HD Sva Brightview со led-позадинско осветлување, 1366 x 768. Меморија : 4 МК дд3л - 1600 СДРАМ, 1 х 4 МК. Внатрешна меморија : 500 МК 5400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА САТА хард диск. Оптички диск : ДВД-писател. Графика : Интел ХД графика. Аудио : дтс студио звук со двојни звучници. Траење на батеријата : до 8 часа, мешана употреба. Камера : предна Hp веб камера со интегриран дигитален микрофон. Тежина на производот : 5,05 фунти. 15.6 " виндоус 10 лаптоп вклучува кристално јасен HD дисплеј.

За производот

Купувачите избираат и