Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства APH5898LCB Божиќ Дедо Мраз Низ Небото Стакло Сечење Одбор Голем, 12H 16W, разнобојни

Каролини Богатства APH5898LCB Божиќ Дедо Мраз Низ Небото Стакло Сечење Одбор Голем, 12H 16W, разнобојни

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства APH5898 LCB Божиќ Дедо Мраз Низ Небото Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Прослават божиќ празник со Овој Божиќ декоративни Сечење Одбор. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е Од Каролини Богатства Сезонски категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

За производот

Купувачите избираат и