Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Геј Гордост Пар Држачи За Тенџере

Геј Гордост Пар Држачи За Тенџере

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере за да одговараат на вашиот кујнски декор. Уметничкото Дело во целосна Боја Ја Украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Изолираните Слоеви на ткаенина се Ватирани за издржливост. Отпорни На Топлина Пеглање Одбор Покрие Дното Ткаенина. Вклучено е висечко јазиче.

За производот

Купувачите избираат и