Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стартек Ц6АСПАТ12АК StarTech.com Cat6a Заштитени Лепенка Кабел-ft. - AQUA-Snagless Rj Кабел - Ethernet Кабел-Cat 6a Кабел

Стартек Ц6АСПАТ12АК StarTech.com Cat6a Заштитени Лепенка Кабел-ft. - AQUA-Snagless Rj Кабел - Ethernet Кабел-Cat 6a Кабел

DEN 1967.84
 

Достапно.
Од стока

Испорачајте мрежни врски со високи перформанси 10 Gb, без бучава И EMI/RFI int Поддржува сигурни 500mhz/ 10 Gbps етернет мрежни врски со Po E. Компатибилен со категорија 6 и категорија 6а апликации. Конекторите Cat6a RJ45 без пречки спречуваат оштетување на кабелот. ETL Потврден / 26 AGG / 100% Бакар / 50-Микрони Златни Конектори. Заштитен Кабел Cat6a / Cat6a RJ45 Етернет Кабел / Мачка 6а Кабел / Мрежен Кабел / C6 ASPAT / 10 Гигабитен Етернет Кабел / Етернет Кабел. 12 стапки / 12 стапки / 12 стапки / 12 стапки / 12 стапки / 12 стапки / 12' / 12 ' / 3,5 метри.

За производот

Купувачите избираат и