Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Леано Алуминиум РАБ XD 5X5. С-БЛК, ХД23279050738Н

Леано Алуминиум РАБ XD 5X5. С-БЛК, ХД23279050738Н

DEN 1088.00
 

Достапно.
Од стока

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Леано Алуминиумски Раб XD232 17 X9 5 X5. 0 S-BLK-38 MM, XD23279050738 N. XD23279050738 N. 5 X5. 0 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и