Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Диверзеј Вир Тб Средство За Дезинфекција, Цитрус Мирис, Оз

Диверзеј Вир Тб Средство За Дезинфекција, Цитрус Мирис, Оз

DEN 39.52
 

Достапно.
Од стока

Готово средство за дезинфекција базирано на кватернер, кое обезбедува одлично чистење и дезодорирање во еден чекор. Обезбедува убивање со широк спектар на грам позитивни и грам негативни микроорганизми, вклучувајќи Тб, МСРА, ВРЕ, МРСЕ, ХБВ, ХИВ-1, кучешки парвовирус и многу повеќе. Убива хбв и хив-1 за една минута. Убива Тб за пет минути и сите други бактрии за три минути. Убива Норовирус за 30 секунди. Ги исполнува стандардите за патогени во крвта за деконтаминација на крвта и телесните течности. Формулата подготвена за употреба обезбедува одлично, економично чистење и дезинфекција во еден чекор. Ги елиминира мирисите оставајќи површини што мирисаат чисти и свежи. Свеж мирис на цитрус. е агенс кој убива микроорганизми или го запира нивниот раст Разновидност Вирекс Тб Средство За Дезинфекција Средство За Чистење, Мирис На Цитрус, 32 Мл.

За производот

Купувачите избираат и