Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Petit Lem Boys 4- Game Over Поставена пижама

Petit Lem Boys 4- Game Over Поставена пижама

DEN 271.68
 

Достапно.
Од стока

Момчињата 2pc "игра над " pj set : s/s top & pant (мали момчиња и големи момчиња) Играта е над, време да легнете! Само на време за пролет и лето, оваа игра со 2 парчиња над сетот „Пижама“ доаѓа во полноќна сина боја совршена за гејмерот во вашиот живот. Со својата лесна памучна ткаенина со ребра, пантолоните се украсени со нашиот потпис еластична лента за половината што не влече или копа во кожата. Маицата може да се пофали со ракави од Раглан и ребрестиот околу вратот. Дечкото печатење на „Алвер“ го прави разигран додаток на неговата ноќна облека и дневна облека.

За производот

Купувачите избираат и