Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стрип Филм Бетмен-Освалд Калдрма А. К. А. Пингвин Еден Лист Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Стрип Филм Бетмен-Освалд Калдрма А. К. А. Пингвин Еден Лист Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Овој Тренд Меѓународен ДЦ Стрип Филм бетмен-Освалд калдрма Тенџере А. К. А. Пингвин Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фото-Уметност. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40" х 24"х 0.5".

За производот

Купувачите избираат и