Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Апокалипса Пиратски Возрасни Ноќта На Вештерките Костим

Апокалипса Пиратски Возрасни Ноќта На Вештерките Костим

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Пиратот Апокалипса е подготвен за крајот на светот. Костимот За Возрасни Пиратски Апокалипса содржи ремени од вештачка кожа и месинг како детали кои се целосно панк на пареа.Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака. Апокалипса Пиратски Костим За Ноќта На Вештерките За Возрасни : Вклучува преголем ревер и манжетни со ремен, череп со навртки и вкрстени коски дизајнирана бандана, панталони за истегнување и појас. Ткаенина : панталони, 100 проценти полиестер; костим 98 проценти полиестер, 1,5 проценти ПВЦ, 0,5 проценти бакар. Нега : машинско перење во ладна вода; не користете белило со хлор; висат суво. Достапно во големини На Возрасни Мажи. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

За производот

Купувачите избираат и