Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тајни Богатства Жени Не-Шоу Висока Нога Гаќи, 5-Пакет

Тајни Богатства Жени Не-Шоу Висока Нога Гаќи, 5-Пакет

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Покажете малку нога Во Тајните Богатства Жени Не-Покажуваат Висока Нога Гаќи 5 Пакет. Ласкави за сите типови на тело, оваа мазна силуета има високи исечени отвори на нозете за да ви помогне да го издолжите изгледот на нозете. Овие женски гаќички се изработени од свиленкаста мазна ткаенина што не штипка што лежи беспрекорно под вашата облека. Удобност што не копа, овие гаќички без шоу седат веднаш под половината. Врзаниот појас помага да се задржат овие на место, така што нема да мора да се грижите за гроздобер или тркалање. Овие гаќички со француски крој нудат дрско покривање на грбот. Женскиот пакет гаќи вклучува пет пара Тајни Богатства Жените Не Покажуваат Гаќички со Високи Нозе. Ласкави за сите типови на тело, оваа мазна силуета има високи исечени отвори на нозете за да ви помогне да го издолжите изгледот на нозете. Овие женски гаќички се изработени од свиленкаста мазна ткаенина што не штипка што лежи беспрекорно под вашата облека. Удобност што не копа, овие гаќички без шоу седат веднаш под половината. Врзаниот појас помага да се задржат овие на место, така што нема да мора да се грижите за гроздобер или тркалање. Овие гаќички со француски крој нудат дрско покривање на грбот. Женските гаќички имаат мека, памучна газа за удобност. Опсегот на инклузивна големина вклучува танга со плус големина до 3 X.

За производот

Купувачите избираат и