Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Линколн Континентал Златен И Сребрен Металик Со Зелена Хауба и Стен Ли Диекаст Фигура Холивуд Вози Серија Диекаст Модел Автомобил Од Јада

Линколн Континентал Златен И Сребрен Металик Со Зелена Хауба и Стен Ли Диекаст Фигура Холивуд Вози Серија Диекаст Модел Автомобил

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

1963 Линколн Континентал Злато И Сребро Металик Со Зелена Хауба и" Стен Ли "Диекаст Фигура " Холивуд Вози "Серија 1/24 Диекаст Модел Автомобил Од Џада Сосема нов 1/24 скала диекаст автомобил модел на 1963 Линколн Континентал Злато И Сребро Металик Со Зелена Хауба и" Стен Ли "Диекаст Фигура" Холивуд Вози " Серија умри модел автомобил Од Јада. Сосема нова кутија. Вистински гумени гуми. Вистински детали. Детален ентериер, надворешност. Официјално лиценциран производ. Отворање на хаубата, влезните врати и багажникот. Изработени од диекасти со некои пластични делови. Оригиналното неотворено пакување на производителот. Фигурината стенд Ли е висока приближно 2,5 инчи. Димензии приближно Л-9, В-3,5, Х-2,5 инчи. Ве молиме имајте предвид дека производителот може да ја смени кутијата за пакување во секое време. Производот ќе остане потполно ист.

За производот

Купувачите избираат и