Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Данхуи Наи „Светски лето - без граница“ уметност

Данхуи Наи „Светски лето - без граница“ уметност

DEN 958.40
 

Достапно.
Од стока

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Таа работеше во текстилната индустрија во Менхетен, каде ги продолжи студиите и уметничкиот развој. Нејзината природна страст кон уметноста се водеше преку класичен тренинг што таа ја применува во своето студио за да создаде убави, тренд уметнички дела во најразлични медиуми. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.Уметник : Danhui Naisubject : Map Style : Modern & Modernivery Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има форма на прикажување на светот. Студирала дизајн на ентериер подоцна во Париз и Newујорк. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил.

За производот

Купувачите избираат и