Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кампување Креветче 75* Преклопен Кревет Со Торба За Носење, Возрасни

Кампување Креветче 75* Преклопен Кревет Со Торба За Носење, Возрасни

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Карактеристики : ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Одличен кревет за преклопување, кревет на отворено, креветче за кампување со душек, погодно за пешачење, кампување, патување, лов или како лесен кревет за канцеларија; исто така совршен привремен кревет за гости кои посетуваат.ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : нашите кревети за кампување за возрасни се изработени од квадратна челична рамка отпорна на ' рѓосување, издржлива густа цевка и 600д оксфордска ткаенина. Во споредба со другите производи, нашите суровини се со повисок квалитет и креветот за кампување може да издржи до 600 килограми.БЕСПЛАТНА ИНСТАЛАЦИЈА : нашите кревети за преклопување не бараат никаква инсталација и можат да се отворат или затворат за неколку секунди.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : креветот за преклопување е дизајниран да заштеди простор и лесен е за носење и складирање. Овој преклопен кревет за кампување е совршен за надворешна и внатрешна употреба, како што се дом, канцеларија, парк, плажа..ОТСТРАНЛИВА ПОДЛОГА : овој кревет за кампување може да спие на висококвалитетни душеци. Душекот е мека, отстранлива подлога за дополнителна удобност и топлина додека спиете. Определување : Висококвалитетни суровини - потрајни и подобри носечки. Триаголна армирана структура-дури и силата, стабилна, нема да се собори. Надградена челична цевка-1 инч широка проширена квадратна цевка со голема носивост. Дизајн на странично складирање-погодно за поставување мали предмети како што се мобилни телефони при одмор. Ergономски дизајн-поддршка за вратот и грбот. Преносливо складирање-помала тежина и помала големина кога се остава настрана. Спецификација : Материјал : 600д Оксфордска Ткаенина И нерѓосувачки Челик. Големина : 74.8*28*14.6 инч (L*W*H). Големина на преклопување : 6.7*6.7*41.3 инч (L*W*H). Тежина : 17 фунти. Поддршка за тежина : 600 фунти.

За производот

Купувачите избираат и