Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Клоро Сентива Дезинфекција Влажни Четка Влошки, Пацифик Бриз И Кокос, Грофот

Клоро Сентива Дезинфекција Влажни Четка Влошки, Пацифик Бриз И Кокос, Грофот

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Клорокс Сентива Дезинфекција На Влажни Крпи за Чистење комбинирајте ја доверливата моќ за чистење На Клорокс со волшебниот мирис на Кокос и Воден Крин за да го трансформирате вашиот дом. Мирисите на сценографијата на клорокс покануваат мешавини што го зголемуваат вашето искуство за чистење. Клорокс сентива бришење крпи за чистење на подот елиминирајте 99,9% од вирусите* и бактериите, вклучително и вирусот СОВИД-19**, додека го исполнувате вашиот дом со долготрајни мириси. Овие марамчиња Клорокс за бришење се без белило и имаат ултра текстура ткаенина која заробува 4 ПАТИ повеќе честички, нечистотија и коса*** и го спречува растот на бактериите**** 24 часа. *Псевдомонас аеругиноза, салмонела ентерика, стафилокок ауреус ,1ерихија коли О157 : Х7, Стрептокок пиогени, Клебсиела пневмонија, Вирус На Грип Тип А2, Вирус На Грип Тип Б кога се користи како што е наведено на тврди, непорозни површини. ** Убива Сарс-ков-2 на тврди, непорозни површини . ***Наспроти марамчиња За Дезинфекција На Клорокс. **** Спречува бактерии кои предизвикуваат мирис на непрехранбени контактни површини . МИРИС НА КОКОС и ВОДЕН КРИН : внесете го мирисот на свежо избричен кокос измешан со возвишени цветни ноти на воден крин во вашиот дом; пакетот може да варира. ЧИСТИ, ДЕЗИНФИЦИРА И ДЕЗИНФИЦИРА : Убива 99,9% од вирусите* и бактериите, вклучително И Вирусот СОВИД-19**, со моќта На Клорокс чиста и освежува со мирисот На Сценографијата. ПОПОЛНУВАЊЕ НА ВЛАЖНИ ЏОГЕРИ : овој пакет за полнење содржи 12 влошки за дезинфекција во тесен сад за да можете да бидете подготвени да исчистите со брзо лизгање на оваа влажна џогера, оставајќи зад себе пенлив чист под. 24-ЧАСОВНА ПРЕВЕНЦИЈА НА БАКТЕРИИ : Овие крпи со ултра текстура заробуваат 4 ПАТИ повеќе честички, нечистотија и коса*** со леснотија и спречуваат бактерии кои предизвикуваат мирис* раст**** до 24 часа. БЕЛИЛО БЕСПЛАТНО ЧИСТЕЊЕ : формулата без Белило чисти и дезинфицира различни тврди, непорозни површини, вклучувајќи готово дрво, ламинат, винил, линолеум, кварц и застаклена плочка без груби хемиски мириси.

За производот

Купувачите избираат и