Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Цвет Мек 3г-Поларно Бело

Цвет Мек 3г-Поларно Бело

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Цветните Меки 3g-Поларните Бели Занаетчии ќе ги сакаат уникатните ефекти што можат да ги создадат користејќи Мек Цвет. Неверојатното тенџере со обоени прскалки ви овозможува да креирате текст, дизајни и минијатурни цветни украси. Без киселина. Дијамантскиот Опсег дава сјајни ефекти на сјајот, но со текстурата и димензијата што ја очекувате. Повеќе Информации : Кети Сју Дизајни-Цвет Мека. Додадете текстура и димензија на сите ваши проекти за изработка! Совршен за правење картички, бележење и многу повеќе. Овој пакет содржи 3гр цвет мек. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и