Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нерѓосувачки Челик Полиран Жлеб Црн ЦЗ Прстен

Нерѓосувачки Челик Полиран Жлеб Црн ЦЗ Прстен

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Идеален избор за свадбена лента, оваа лента од нерѓосувачки челик сигурно ќе додаде елегантен, но суптилен допир на вашиот стил. Оваа широка лента од 8 мм има црни кубни цирконски камења за привлечна привлечност. Оваа жлебна лента е достапна во големина на прст 12.Метална Тежина : 9,24 Грама Накит Тип : Моден Стил : Жлеб Свадба Бендгендер : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 8ммринг Големина : 12стоун Детали : Тип : Кубни Цирконијаколор : Црн Облик : Поставување На Кружен Накит : Канал Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Црна Кубни Цирконија 8мм Жлеб Бенд.

За производот

Купувачите избираат и