Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Валенсија Val Потресени Ориентални Полиестер Тркач Килим, Слонова Коска Црвена, 2 '3 8'

Валенсија Val Потресени Ориентални Полиестер Тркач Килим, Слонова Коска Црвена, 2 '3 8'

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Боја : Слонова Коска/Црвена. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моќта Се Појави Во Турција. Големина : 2' 3" х 8 ' Тркач. 100% Полиестер.Валенсија Килим Колекција. Достапно во повеќе големини. Линијата вклучува осум дизајни и три начини на боја и карактеристики наредени рабови за убаво завршен дизајнерски изглед. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.

За производот

Купувачите избираат и