Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства СП1067-Дптд Буква Д Фудбал Скарлет и Сива Пар Носители Тенџере, 7. 5ХХ7, 5В, мултиколор

Каролини Богатства СП1067-Дптд Буква Д Фудбал Скарлет и Сива Пар Носители Тенџере, 7. 5ХХ7, 5В, мултиколор

DEN 366.24
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства CJ1067-Dpthd Буква D Фудбал Скарлет И Сива Пар На Носителите Тенџере, 7,5 HX7, 5 W, разнобојни Овој Пар На Носителите Тенџере е од каролини Богатства колекција Фудбал Црвено и Сиво. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар На Носители Тенџере е од Каролини Богатства иницијали категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

За производот

Купувачите избираат и