Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бонобос Филдер Машки И Големи Машки Истегнување Во Шорцеви, до 3XL

Бонобос Филдер Машки И Големи Машки Истегнување Во Шорцеви, до 3XL

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Сите наменски кратки карактеристики на филдер мрежеста постава и неверојатна ткаенина за истегнување што се суши брзо, за да можете да се испотите цел ден, а потоа да добиете пијалок без промена на костимот. Ткаенина : 80% Полиестер/20% Спандекс. Грижа : ЛАДНО МИЕЊЕ ВО МАШИНА. ИЗМИЈТЕ ОДДЕЛНО. САМО БЕЛИЛО БЕЗ ХЛОР КОГА Е ПОТРЕБНО. ПАДНЕ СУВА НИСКА. НИСКО ЖЕЛЕЗО. Земја На Потекло : Увезени. Одговара : Стандард. Инсем : 7". Еластичен појас за дополнителна удобност. Внатрешен извлекување. Големина цвест патент џебови. Мрежа плете боксер краток лагер. Истегнете ткаена ткаенина. Антистатички. Бонобос Филдер Се Протега 2 Во 1 Краток (Машки Или Машки Голем).

За производот

Купувачите избираат и