Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Димензии Игла Занаети Брои Крст Бод, Снешко И Пријатели [Снешко И Пријатели]

Димензии Игла Занаети Брои Крст Бод, Снешко И Пријатели [Снешко И Пријатели]

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

18-грофот Аида; памучна нишка; Лесни за следење упатства; Филц; Полни и полу вкрстени шевови; Игла; Прекрасно детално; Волнено предиво шумските суштества и птици ги привлекува згоден снешко во нашиот преброен Снешко и Пријатели Порибување. Комплетот содржи претходно сортирано предиво од волна и памучна нишка, 18-брои Бел Памук Аида, филц и игла. со азбука. Завршена Големина : 16-инчи.

За производот

Купувачите избираат и