Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пурина Фенси Празник Влажна Храна За Мачки За Возрасни Мачки Сорта Пакет, Оз Лименки

Пурина Фенси Празник Влажна Храна За Мачки За Возрасни Мачки Сорта Пакет, Оз Лименки

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Пурина Фенси Гозба Влажна Храна За Мачки За Возрасни Мачки Разновидност Пакет, Почитувајте ги уникатните нутритивни потреби на вашата постара мачка со пополнување на нејзиното мени со четирите вкусни селекции во Оваа Пурина Фенси Празник Високи 7+ возрасни влажни мачки храна сорта пакет. Одликувајќи се со асортиман на гурмански пилешко, говедско и туна, вашиот негуван придружник обожава И Во Класичните паштети и во мелените рецепти, овој Фенси пакет со разновидна храна за мачки со конзервирана гозба гарантира дека секогаш чека возбудливо искуство за време на оброкот. Секој рецепт за храна за мачки од мелено и паштета нуди 100% целосна и избалансирана исхрана која е специјално прилагодена за вашата возрасна мачка на возраст од 7 или повеќе години. Пурина Фенси Празник Влажна Храна За Мачки За Возрасни Мачки Разновидност Пакет, 3 Мл Лименки (12 Пакет) 100% целосна и избалансирана исхрана за возрасни мачки 7 и постари. Вклучува антиоксиданси за поддршка на здравјето на имунолошкиот систем. Содржи таурин, есенцијална амино киселина за мачки. Високите нивоа на витамин Е поддржуваат здраво палто. Рецептот за храна за мачки со висока содржина на протеини поддржува силни мускули.

За производот

Купувачите избираат и