Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жените оз. Екипажот Руно

Жените оз. Екипажот Руно

DEN 399.84
 

Достапно.
Од стока

70% памук, 30% полиестерска мешавина од руно; етикета без ознаки; зашиена јака со двојна игла, дупки за раце и појас; скриен спој на манжетни; 1х1 ребрести манжетни и појас со спандекс; зашиена ребреста јака 1х1 со спандекс; Овошје Од Разбој Жени 12 мл. 70/30 Руно Екипажот 82300 (2 ПАКЕТ). Возрасни Жени. Плод на Разбојот.

За производот

Купувачите избираат и