Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Моќ Стоп AR83075XPR Еволуција Дупчат И Дупчиња Ротори-Заден

Моќ Стоп AR83075XPR Еволуција Дупчат И Дупчиња Ротори-Заден

DEN 15715.84
 

Достапно.
Од стока

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // овие ротори За замена На сопирачките за Напојување се дупчат за максимално ладење и имаат слотови за бришење гас и прашина. Цинк позлата овозможува заштита од ' рѓа и подолг век на траење на роторот. Директно ое одговара и ване брои, така што нема потребни модификации! Моќ Стоп Пар Дупчат И Дупчиња Ротори •Дупчат дупки За ладење и слотови за да се избрише гас и прашина •Направени со користење само на најдобрите празни места и функција G3000 одделение од најдобрите леарници •Сите дупчат и дупчиња ротори се сребрени цинк позлатени за да се спротивстави на ' рѓа •дупчат и дупчиња дизајн е нашата најпопуларна перформанси ротор за апликации улица и ден песна.

За производот

Купувачите избираат и