Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Карен Кеј Бакли Совршени Ножици Закривени 3.75-

Карен Кеј Бакли Совршени Ножици Закривени 3.75-

DEN 175.68
 

Достапно.
Од стока

Карен Кеј Бакли ги дизајнираше "Совршените Ножици" за сите ваши потреби за апликација и кастрење. Рачките се поголеми, амортизирани за удобност и лесно можат да се користат десно или лево. Кога ги користите овие микро-назабени ножици, ќе откриете дека ја влече ткаенината во сечилата наместо да ја турка ткаенината како кај стандардните ножици. Сечилата се дизајнирани да го пресечат целиот пат до врвот. Вклучен е заштитен пластичен капак. Сосема Ново. 000309520452. Карен Кеј Бакли. 52045.

За производот

Купувачите избираат и