Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Модерно Стакло И Метал Бело Аголно Компјутерско Биро во Форма На Буквата Л од Манор Парк

Модерно Стакло И Метал Бело Аголно Компјутерско Биро во Форма На Буквата Л од Манор Парк

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Проширете ја вашата работна површина со стилско И модерно Стакло И Метално Катче Компјутерско Биро. Големата работна површина и дизајнот во форма На буквата Л го прават идеален мебел за максимизирање на мал канцелариски простор. Комбинирајте со друга од нашите аголни компјутерски клупи за да создадете совршен команден центар! Оваа современа компјутерска работна маса во повеќе бои има челична рамка со завршна облога во прав и калено безбедносно стакло со закосени рабови. Тој е дизајниран со флексибилна конфигурација која ви овозможува да ја прикачите лизгачката тастатура на двете страни на бирото, па дури и вклучува универзален држач за ПРОЦЕСОРОТ. Канцелариското компјутерско биро е лесно да се состави и вклучува чекор-по-чекор насоки за да можете да започнете со работа за кратко време. Достапно во повеќе завршетоци, ова канцелариско компјутерско биро ќе изгледа прекрасно во речиси секој ентериер. Модерно Стакло И Метал Бело Аголно Компјутерско Биро Во Форма На Буквата Л од Манор Парк.

За производот

Купувачите избираат и