Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дорман ДО74202XL Преден Десен Надворешен Крај На Прачката За Вратоврска За Специфични Модели На Lexus Toyota, сребрени Вклопувања изберете: 2010-ТОЈОТА ПРИУС, 2011-LEXUS CT

Дорман ДО74202XL Преден Десен Надворешен Крај На Прачката За Вратоврска За Специфични Модели На Lexus Toyota, сребрени Вклопувања

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Овој продолжен крај на прачката за вратоврска е изграден за мазни перформанси и супериорна издржливост. Одликувајќи се со зацврстена обетка, високо полирана топка, полимерно лежиште без одржување, И.Ц. е. синтетичка маст и врвна отпорност на корозија. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Продолжена конструкција - овој крај на вратоврската е изграден со карактеристики за да обезбеди непречени перформанси и продолжена издржливост за возачите кои бараат. Супериорна Топчеста Обетка-зацврстена Армурадска обетка со високо полирана еверсмазна топка. Лежиште со ниско триење-нормализирано фалсификувано куќиште со и. Ц. е. синтетичка маст и полимерно лежиште со ниско триење. Премиум отпорност на корозија-надворешен Слој На Временските Услови за да се спротивстави на корозија. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Lexus CT200h : 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 Приклучок На Тојота Приус : 2012, 2013, 2014, 2015 Тојота Приус : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015.

За производот

Купувачите избираат и