Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фолкарт Дома Декор Креда Акрилик Занает Боја, Патина, Ултра Мат Финиш, фл оз

Фолкарт Дома Декор Креда Акрилик Занает Боја, Патина, Ултра Мат Финиш, фл оз

DEN 152.00
 

Достапно.
Од стока

Трансформирајте го вашиот домашен декор со разновидноста На Фолкарт Домашен Декор Креда. Оваа акрилна боја со ултра-мат креда има богата, високо пигментирана боја која обезбедува долготрајна убавина на сите ваши рециклирани проекти. Оваа боја бара минимална подготовка на површината, лесно се вознемирува и може да биде слоевита и изшкуркана за да му даде на вашиот проект издржан изглед. Фолкарт Домашен Декор Кредата е одлична за мебел, украсно стакло, додатоци за домашен декор, метал и многу повеќе. Покријте ги сите ваши уметности и занаети со квалитетна боја На Фолкарт Домашен Декор Креда. РАЗНОВРСНА ГОЛЕМИНА - оваа уникатна акрилна боја со креда доаѓа во пригодна големина од 8 мл и има богата, високо пигментирана формула - совршена за сите ваши проекти за украсување на домот!. УЛТРА-МАТ ФИНИШ - кога ќе се исуши оваа разноврсна акрилна боја со креда има прекрасна ултра-мат завршница, бара минимална подготовка на површината, лесно се вознемирува и може да се изшкурка и изшкурка за да ви даде совршен изглед и чувство на стареење. КОРИСТЕТЕ НА ПОВЕЌЕ ПОВРШИНИ - оваа уникатна боја за украсување на домот брзо се суши на различни површини, вклучувајќи дрво, стакло, метал, теракота и многу повеќе. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-Чистењето е лесно Со Фолкарт Домашен Декор Креда! Едноставно исчистете додека сте влажни со сапун и вода. КВАЛИТЕТНА ФОРМУЛА - оваа нетоксична акрилна боја на база на вода нуди формула за квалитет на уметникот која има кремаста конзистентност за исклучително мешање и засенчување. ЗАПЕЧАТЕТЕ И ЗАШТИТЕТЕ-Додадете слој Од Фолкарт Восок За Украсување На Домот за да ги заштитите сите ваши проекти ЗА декор на домот.

За производот

Купувачите избираат и