Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стратон Дома Декор Фарма Дрво Цвет Круг Медалјон Ѕид Декор

Стратон Дома Декор Фарма Дрво Цвет Круг Медалјон Ѕид Декор

DEN 351.68
 

Достапно.
Од стока

Овој извонредно рачно изработен ѕиден декор е парче инспирирано од цвеќиња што му нуди на вашиот дом прекрасен изглед на фарма. Неговиот дизајн со ласерско сечење, природно дрво, бели завршетоци и потресени рабови вклучуваат совршена количина на природа во вашиот дом.Измешајте и совпаѓајте со кој било од нашиот огромен избор на предмети за домашен декор Од Декор На Домот Стратон За да ги зголемите стилските точки Во сите ваши простори Овој дрвен ѕиден декор може да се пофали со Слоевит Дизајн на дрво со брусена бела завршница, потресени рабови и светло природна боја. Со димензии 12. 00 В х 0. 62 д х 12. 00 Ч инчи, ова уникатно парче декор од дрво е Подготвено да Виси преку цврст додаток за пила. Ветре за чистење, ова парче домашен декор бара само влажно парче ткаенина за чистење и ослободување од прашина или нечистотија. Овој декор на фарма ќе даде изјава во вашата дневна соба, спална соба, ходник, влез, трпезарија, кујна или работна соба. Волшебно Украсно парче совршено за стилизирање на ѕид во вашиот дом и давање природен шмек.

За производот

Купувачите избираат и