Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трудо Празник Снегулка Мини Третира Торта Тава, Структуриран Силикон, 9 Круг

Трудо Празник Снегулка Мини Третира Торта Тава, Структуриран Силикон, 9 Круг

DEN 271.84
 

Достапно.
Од стока

Оваа празнична сезона, Структурата На Трудо Силиконетм Тркалезна Тава Со Снегулки Е најдобриот начин да направите кекси од джинджифилово во совршена форма без целата дополнителна работа! Оваа силиконска тава нуди нелепливи својства и флексибилност за лесно ослободување. Тавата се готви рамномерно за совршени резултати секој пат и е целосно безбедна за замрзнување, микробранова печка и рерна со отпорност на топлина до 428°F/220°C. интегрираната челична конструкција обезбедува сигурно ракување, а тавата е исто така безбедна за миење садови за лесно чистење. Печете кекси од снегулки и потоа натерајте ги децата да помогнат во нивното украсување за да влезат во празничниот дух. Само не ги јадете сите на едно седење! Овој производ е оригинален и заштитен со патент (Сад Пат. : 10,596,729) Трудо Празник Снегулка Мини Третира Тава За Торта, Структуриран Силикон, 9" Тркалезна Интегрирана челична конструкција за сигурно ракување. Силиконот нуди нелепливи својства и флексибилност за лесно ослободување. Гответе рамномерно за совршени резултати секој пат. Замрзнувач, микробранова печка и печка безбедно. Отпорен на топлина до 428°F/220°C.

За производот

Купувачите избираат и