Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лесно Улица Крајната Удобност Лизга онс

Лесно Улица Крајната Удобност Лизга онс

DEN 287.20
 

Достапно.
Од стока

Овој лесен и разноврсен чевел навистина е задолжителен. Крајната По Лесна Улица има близнаци за екстремна флексибилност и удобност кога одите. Лизнете ги овие и влошката ќе ви ја амортизира ногата, оставајќи да се чувствувате како да одите во воздух. Поместена влошка. Се лизга на затворање. Дизајниран со целодневна удобност.

За производот

Купувачите избираат и