Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хартија Чиста Вино Кеси, 14, Виолетова, 1 Пакет

Хартија Чиста Вино Кеси, 14, Виолетова, 1 Пакет

DEN 271.84
 

Достапно.
Од стока

Џем-Хартијата нуди широк спектар на пликови во боја, пластични пликови, шарена хартија, две џебни папки за презентација, торби за подароци, портфолија и кутии за подароци за да им помогнат на бизнисите и поединците да изгледаат професионално, креативно и паметно. За бизнисите, производите ОД ЏЕМ се совршени за да го привлечат вниманието на клиентот или клиентот или да облечат извештај, пошта или презентација. За поединци, нашите производи се одлични и за personal работи. Без разлика дали организирате семејна забава, испраќате пријателско писмо, добивате нови канцелариски материјали или се забавувате со уметност и занаети, го имаме токму она што ви треба. Џем Хартија И Плик Боја : Виолетова Чиста Чиста Органза Вино Торба Превозници. Големина : 6 х 14 инчи. Количина : Се Продава Поединечно. Чантите се направени од текстуриран материјал од органза и имаат затворање на врвка. Облечете секое шише вино со овие проегирни кеси за подароци. Уникатен и елегантен начин да им подарите на вашите пријатели и најблиски шише вино за родендени, годишнини, празници или која било друга пригода за подарување подароци.

За производот

Купувачите избираат и