Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стандарден Прекинувач За Контрола На Патувањето СО Палење П Н: ЦЦА Одговара на избери: 2009-ПОНТИЈАК Г6, 2007-ПОНТИЈАК СОЛСТИЦИЈ

Стандарден Прекинувач За Контрола На Патувањето СО Палење П Н: ЦЦА Одговара на избери: 2009-ПОНТИЈАК Г6, 2007-ПОНТИЈАК СОЛСТИЦИЈ

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Стандарден Прекинувач За Контрола На Патувањето Со Палење P/N : cca1195 прекинувач За Директно вклопување OE-замена ефикасно ги враќа функциите на прекинувачот за контрола на патувањето. Проводниците од бакарна легура обезбедуваат супериорна електрична спроводливост со ниски отпорни загуби. Робустен дизајн и висококвалитетни материјали ги задоволуваат строгите барања на денешниот професионалец за услуги. Како глобален производител на прекинувачи, ние одржуваме целосна контрола на квалитетот во текот на производствениот процес и го произведуваме секој прекинувач на ое спецификации за да обезбедиме правилно вклопување, форма и функција. Прекинувач За Контрола На Патувањето. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

За производот

Купувачите избираат и