Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Airpro Колекција Во. Тавански Вентилатор Надолу Во Бело

Airpro Колекција Во. Тавански Вентилатор Надолу Во Бело

DEN 318.40
 

Достапно.
Од стока

3/4 Во. х 72 Во. надолна прачка за употреба со Кој било вентилатор За Таванот За Осветлување На Напредокот. Употребата на вентилатор го поставува вашиот тавански вентилатор на оптимална висина за циркулација на воздухот и обезбедува совршено решение за инсталација на високи тавани на катедралата или во одлични простории. Погледнете го упатството за избор за препорачани должини на долната шипка врз основа на висината на таванот. Бела завршница. Бела завршница. Цврста челична конструкција. 3/4 Во. Дијаметар x 72 Во. Висина. Претходно дупчат дупки за правилно електрично заземјување.

За производот

Купувачите избираат и