Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства Bb4095ovmt Куче Куќа Колекција Мантија Природни Голем Данец Печка Ракавица, Големи, разнобојни

Каролини Богатства Bb4095ovmt Куче Куќа Колекција Мантија Природни Голем Данец Печка Ракавица, Големи, разнобојни

DEN 351.20
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства Bb4095ovmt Куче Куќа Колекција Мантија Природни Голем Данец Печка Ракавица, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични Голем Данец уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голема Десна Рака Дебела Отпорна На Топлина Печка Ракавица. Пет слоеви на ватиран заштита на секоја страна од ракавицата обезбедуваат одлична отпорност на топлина. Прекрасно печатеното уметничко дело на предната страна на ракавицата дава дополнителна изјава за вашиот сегашен кујнски декор. Одлично за вашата омилена Мајка, Готвач или најдобриот Скара што го знаете. Со должина од околу 12 инчи и околу 8 1/2 инчи на најшироката точка. Црната лента за пристрасност ја завршува ракавицата на рерната со обрач за да дејствува како закачалка. Оваа голема ракавица за печка одговара на многу разновидна големина на раце Оваа Ракавица за Рерна е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Дебел Отпорен На Топлина Печка Ракавица.

За производот

Купувачите избираат и