Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бамбини Ми Н Натпревар Тенк Блузи & Џогери

Бамбини Ми Н Натпревар Тенк Блузи & Џогери

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Кошули И Џогери без ракави направени од 100% памучна ткаенина. Овие резервоари не само што се неопходни за секоја нова мајка да има наоколу, туку одат и со се! Удобни и пријатни, овие сигурни резервоари ќе бидат спасувачи на животот доаѓаат пролетните и летните месеци. Може да се носи самостојно или под облека за слоевитост.5 По Пакет ? 100% Памучен Материјал за Удобност и Дишење? Останува мека после миење? Машинско Перење / Сушење? Достапни Големини : НБ, С, М, Л?Пинк Џогер Панталони (100% Памук) Блузи За Резервоари за Новороденчиња и Џогери.

За производот

Купувачите избираат и