Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хартија за завиткување, Божиќ, Црвена Со Бели Точки, Квадратни стапки, 1 Пакет

Хартија за завиткување, Божиќ, Црвена Со Бели Точки, Квадратни стапки, 1 Пакет

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Џем Хартија Црвена Со Бела Обвивка За Подароци Со Точки сигурно ќе направи вашите подароци да изгледаат добро претставени на следната забава. Неговиот модел е она што го прави совршено вклопување роденденски подароци, честитки подарок, па дури и украси. Содржи едноставна бела шема со точки на сјајна црвена позадина, која сигурно ќе блесне на масата за подароци или под Елката. Со димензии 25 квадратни стапки, оваа ролна хартија за завиткување обезбедува доволно материјал за повеќекратните предмети што сте ги купиле за вашата сакана. Големина : 25 квадратни. фт. Боја : Црвена Со Бели Точки Количина : Се Продава Поединечно Црвена Со Полка Точки Мат Хартија за Завиткување. Големина : 24 Квадратни Метри по Ролна. Количина : 1 Ролна (Се Продава Поединечно). Оваа обвивка за подароци е обликувана од висококвалитетна хартија, има мазна мат завршница и е 30% рециклирана!. Оваа Хартија за Завиткување е совршена за додавање допир на точки за да ги направите сите ваши подароци уште поубави! Одлично за Родендени, Божиќ, Празници, Забави, Настани и која било од вашите други потреби за подароци!.

За производот

Купувачите избираат и