Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Момени Тангер Тан Тепих Во Затворен Простор

Момени Тангер Тан Тепих Во Затворен Простор

DEN 2223.20
 

Достапно.
Од стока

Внесете женски стил во вашиот декор Со Тепихот За ВНАТРЕШНА површина Момени Тангер ТАН11. Овој софистициран волнен килим е рачно тафтуван за да создаде преоден цветен мотив во сини, бургундски и кафеави нијанси. Изберете ја големината што најдобро одговара на вашиот простор. Вашиот избор на големини. Слонова коска и беж цветни шема. 100% волна куп. Рачно тафтувана конструкција. 0.37-во. висина на купот. Произведено Во Индија.

За производот

Купувачите избираат и