Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ласерски Иридиум Свеќичка, ИЗФР5Ј

Ласерски Иридиум Свеќичка, ИЗФР5Ј

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Често наведени како оригинална опрема, нгк ласерските иридиумски свеќички се најдобрата комбинација на перформанси и долговечност. Врвот на иридиум е шест (6) пати потежок од платината, обезбедувајќи најсилна запаливост и најдолг можен живот. Повеќето ласерски иридиумски свеќички имаат платинеста подлога на земјата електрода за рамномерно абење во системите за палење. Ое дизајниран за специфични апликации за возила. Нгк (5899) Ласерски Иридиум Свеќичка, ИЗФР5Ј.

За производот

Купувачите избираат и