Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мега Блокови Научете Ги Моите Форми Градежен Сет

Мега Блокови Научете Ги Моите Форми Градежен Сет

DEN 639.52
 

Достапно.
Од стока

Изградете пријателски куп градинарски животни и научете ги вашите форми! Вашиот мал градител може да научи се за облиците кога користи блокови украсени со различни форми за да изгради пријателски куп градинарски животни! Усогласете нова форма со секое суштество, користејќи кружни блокови за изградба на гасеница, квадратни блокови за изградба на блокиран полжав, триаголни блокови за изградба на шилеста желка и блокови со полукруг за изградба на тркалезна бубамара. Најдете ја посебната форма на секое животно и научете да го разликувате секое! Кога ќе заврши времето за играње, чистењето е лесно со практичната торба за складирање. Идеален за возраст од 1 до 5 Мега Блокови Научете Ги Моите Форми Градежен Сет : Возрасен Опсег : 1-5Ј 40 парчиња плејсет за учење различни форми Градежните блокови имаат детална декорација Изградете гасеница, желка, полжав И бубамара Совршена За Мали раце Практична игра за Чување торба за Ран детски развој за лесно чистење Комбинирајте со други мега Блокови предучилишни играчки и изградете ги!.

За производот

Купувачите избираат и