Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Иновативни Текстилни Решенија 1-Парче Хадсон Шерпа Водоотпорен Љубовен Мебел Покритие, Бургундија

Иновативни Текстилни Решенија 1-Парче Хадсон Шерпа Водоотпорен Љубовен Мебел Покритие, Бургундија

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Реверзибилен заштитник за мебел, два погледи во едно! Супер меко лице на шерпа за загревање обратно во четкан микрофибер за разладување. Одлично е да се има цела година! Доаѓа во различни бои ? Бургундија, Чоколадо, Сива, Ловец Зелена, Природна, Морнарица и Тост ? во дијамантски пинсоничен јорган. Додадени карактеристики на водоотпорни и странични еластични покриени ремени за да го одржат заштитникот безбедно на место. Машина за перење. Лавсеат слипцовер мери 88 " широк, рака до рака, со длабочина, напред кон назад, 75,5". Ширина на седиштето од 46", лево кон десно, со длабочина на седиштето од 24", напред кон назад. Еластични Покриени Странични Ремени Во Микрофибер. Водоотпорен. Лавсеат слипцовер мери 88 "широк (рака до рака) со длабочина (напред кон назад) 75.5". Ширина на седиштето од 46" (лево кон десно) со длабочина на седиштето од 24 "(напред кон назад). Реверзибилен. Може да се користи со т-перница или кутија перница мебел.

За производот

Купувачите избираат и