Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски И Женски Плус Плиш Пј Сет-Мики

Женски И Женски Плус Плиш Пј Сет-Мики

DEN 351.84
 

Достапно.
Од стока

Овој дводелен женски комплет За Пижами Дизни Мики Ќе ве стопли во студена ноќ! Врвот За пижами има деколте со лажичка, долги ракави и доаѓа со симпатичен везен карактер. Координативното дно на пижами се одликува со целата печатена графика На Мики. Оваа Супер Мека поли велур панталона има еластичен појас за прилагодено вклопување. Официјално лиценциран Од Дизни Овој Комплет За пижами Мики може да се пере во машина. Супер мек сет од 100% полиестер; Пријатен врв со долги ракави; Еластична пижама за половината; машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и