Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства SC9128PTHD Ших Цу Избришете ги Шепите Пар Држачи За Тенџере, 7, 5HX7, 5W, повеќебојни

Каролини Богатства SC9128PTHD Ших Цу Избришете ги Шепите Пар Држачи За Тенџере, 7, 5HX7, 5W, повеќебојни

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства SC9128 PTHD Ших Цу Избришете ги Шепите Пар Држачи За Тенџере, 7, 5 HX7,5 W, повеќебоен Пар Држачи за Тенџере со специфични уметнички дела Ших Цу Од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Овој Пар Држачи за Тенџере е од колекцијата Богатства На Каролин Избришете Ги Шепите. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

За производот

Купувачите избираат и