Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Карлајл А. Ц. Т. АТВ ТИР - 26Х8Р ЛРБ 4ПЛИ Номинална

Карлајл А. Ц. Т. АТВ ТИР - 26Х8Р ЛРБ 4ПЛИ Номинална

DEN 4496.00
 

Достапно.
Од стока

А. Ц. Т. (Гуми За Сите Услови) има напредна радијална конструкција за да ги апсорбира опасностите од патеката и нарушувањата на возењето. Радијалниот дизајн го зголемува и влечењето и квалитетот на возењето. Гумата А. Ц. Т. има агресивна шема на отворена навртка со длабочина на шарата .75 инчи. Карлајл А-Ц-Т 26/8-12.

За производот

Купувачите избираат и