Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Глечер Алеша Апстрактна Област Килим, Црвена Мулти, 9' 12'

Глечер Алеша Апстрактна Област Килим, Црвена Мулти, 9' 12'

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Користете Го тепихот За Глечери за да му дадете на вашиот дом световна стилска надградба. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. Висина на купот : 0,5 инчи. Зачудувачките впечатоци за природната убавина се прекрасно прикажани во апстрактната уметност на Колекцијата Килими На Глечерот Сафавиех. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

За производот

Купувачите избираат и