Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хилсдејл Мебел Лотон Дрво Бројач Висина Вртливата Столица, Орев Со Постара Кафеава Фау Кожа

Хилсдејл Мебел Лотон Дрво Бројач Висина Вртливата Столица, Орев Со Постара Кафеава Фау Кожа

DEN 2099.84
 

Достапно.
Од стока

Ако се обидувате да одлучите помеѓу луксузот и удобноста во вашите забавни просторни седишта, поставете си го ова прашање : Зошто да не и двете? Со оваа Кожна Столица, видете и почувствувајте го најдоброто од двата света. Стилски изработена, основата на оваа традиционална столица е изработена од издржливо дрво во богата завршница од орев што цврсто поддржува вртливо седиште од 360 степени тапацирано во стара кафеава вештачка кожа со антички златен украс на главата на ноктите-два детали за дизајнот што повторно се среќаваат на задниот дел во стилот на бурето што нуди совршено место за потпирање назад и опуштање. Потребно е собрание. Фарма бар висина вртливата столица во антички сив финиш . Седиште и назад во стара кафеава вештачка кожа со облоги на главата на ноктите . Цврсто изграден со гумено дрво и МДФ за издржлива употреба . Вкупни Димензии : 36 H x 20.25 W x 19d; Висина На Седиштето : 27 H; Димензии На Седиштето : 17.5 W . Потребно е собрание . Бродови една столица во една кутија . Најдобро функционира со шалтери или маси со висина од 34-38 инчи . Исчистете го местото или избришете го . Препорачано ограничување на тежината : 250 фунти . Само за станбена употреба.

За производот

Купувачите избираат и