Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Петвајтер, Голем И Тежок, Покачен Сад За Вода За Кучиња И Мачки-Платина Сива

Петвајтер, Голем И Тежок, Покачен Сад За Вода За Кучиња И Мачки-Платина Сива

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

И варењето и заедничките поплаки се почести во ветеринарната пракса и покаченото хранење често го препорачуваат ветеринарите. Зголемената положба за јадење на овој сад за кучиња може да помогне да се подобри варењето на вашето домашно милениче и исто така може да биде полесно за нивните зглобови. Кога садот ќе се стави назад на основата, миленичињата не можат да го поместат садот наоколу или да го соборат за да ја истурат храната или водата. Овој сад за храна за кучиња е специјално дизајниран на таков начин што вашето домашно милениче јаде во заливот без да се истури или збрка! Тешкиот Сад За Миленичиња е дизајниран од здравствени инженери со хигиена на ум за да се осигура дека садот нема пукнатини и пукнатини што ќе привлечат нечистотија. Основата може да се наполни со вода, песок и вода, или мраз, за да се добие тежина до 13 килограми. Уште повеќе, тие повеќе не мора да го бркаат својот сад за да ја консумираат храната или пијалокот!.

За производот

Купувачите избираат и