Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Апстрактна Женска Линија Цртање преку Апстрактни Форми Цртање Платно Уметност Печатење

Апстрактна Женска Линија Цртање преку Апстрактни Форми Цртање Платно Уметност Печатење

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Ѕидна уметност која содржи слика отпечатена на платно. Отпечатоците од платно често се користат во дизајнот на ентериер и прикажуваат слики од акции или personal фотографии. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Патриша Пинто. Апстрактна Женска Линија Цртање преку Апстрактни Форми.

За производот

Купувачите избираат и