Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Национална Компанија За Дрвја 24 Величествена Ела Со Батерија Управувана Топла БЕЛА ЛЕД Светла

Национална Компанија За Дрвја 24 Величествена Ела Со Батерија Управувана Топла БЕЛА ЛЕД Светла

DEN 15999.84
 

Достапно.
Од стока

Ова дрво на маса ќе додаде шарен акцент на вашата шема за украсување празници. Седејќи во златна јаже врзана црвена платнена торба, Оваа Величествена Ела е компактна и лесно се наоѓа место за прикажување. Тој е претходно нанижан со топли бели НИСКОНАПОНСКИ LED светла со 35 батерии кои се енергетски ефикасни, долготрајни и ладни на допир. Удобен тајмер ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/18 ЧАСА ИСКЛУЧУВАЊЕ ја контролира работата на светлината. Претходно осветлена со бели светла величествена ела вештачка елка. Карактеристики дрво седи во црвена крпа торба со злато јаже врзани. Потребни се 3a батерии; не се вклучени. Претходно осветлени со 35 топли БЕЛИ НИСКОНАПОНСКИ LED светла. Дрвото е високо 24 инчи на 18 инчи во дијаметар.

За производот

Купувачите избираат и